Budowa domu w stanie surowym

Budowa własnego domu wiąże się dla inwestora z podjęciem szeregu ważnych decyzji – budować z firmą pod klucz, własnym sumptem gospodarczym, szukać samodzielnie wykonawców? Możliwości jest wiele, a ofert na rynku jeszcze więcej. Często ze względów ekonomicznych rozsądnym rozwiązaniem jest zlecenie firmie wybudowania domu w stanie surowym i wykańczanie wnętrz własnym sumptem według potrzeb.

Budowa domu otwartego

Stawianie ścian i wykonanie fundamentów jest właściwie tym najtańszym etapem w trakcie budowy, ale jednocześnie wymagającym dużego doświadczenia i wiedzy od budujących. Od właściwego położenia fundamentów zależy bowiem, czy budynek nie będzie np. ulegał nadmiernemu zawilgoceniu, a także czy będzie w przyszłości komfortowy, energooszczędny i ciepły. Pułapek, w które mogą wpaść budowlani laicy jest znacznie więcej. Niewłaściwe otwory okienne, krzywe ściany, złe ustawienie domu, zły dobór i jakość materiałów ociepleniowych, czy w końcu złe wykonania poszczególnych prac. Dlatego ten zakres budowy warto zlecić fachowcom. Nasza firma
świadczy od lat najlepsze usługi budowlane. Zajmuje się budową domów jednorodzinych bez okien i dachu - stan surowy otwarty w najnowszej technologii. Jeśli zależy Państwu na:
- szybkim ukończeniu budowy,
- gwarancji, że Państwa dom będzie odznaczał się najlepszymi parametrami,
- tym, by ocieplenie fundamentów zostało właściwie wykonane,
- zakupie wysokiej jakości, ale w ekonomicznej cenie materiałów budowlanych
to warto zaufać właśnie naszej firmie.
Dla naszych klientów budujemy domy na terenie Warszawy i okolic. Nasze realizacje są zawsze najwyższej jakości i spełniają wszelkie normy. Wykonujemy wszystkie projekty budynków. Przy każdej inwestycji zwracamy szczególną uwagę na potrzeby i oczekiwania klientów. Zdajemy sobie sprawę z kosztów jakie pochłania budowa domu w Warszawie i jej okolicach. Zlecenia realizujemy na każdym etapie z troską Państwa finanse, stosując optymalne rozwiązania, dzięki czemu mogą Państwo bez obaw planować kolejne inwestycje. Preferujemy ciągły kontakt z klientem, co daje pewność właściwej realizacji usługi. Zapewniamy doświadczenie i najlepszych specjalistów z branży budowlanej.

Wykańczaj i mieszkaj w środku

Taka budowa domów,to możliwość szybszego wprowadzenia się. Jeśli bowiem w domu podłączone są wszystkie media, wykonana jest kanalizacja, a także wstawione są okna i drzwi, to można tak planować, by niektóre prace zrealizować już po wprowadzeniu się do domu. Wykańczamy więc łazienkę, kuchnię i podłogi w całym budynku, a po wprowadzeniu się dokonujemy prac wykończeniowych. Oczywiście ten wariant skazuje właścicieli, którzy zdecydowali się na domy jednorodzinne na pewien dyskomfort. Zawsze lepiej jest bowiem zamieszkać w pełni wykończonym domu.
Przed rozpoczęciem prac zapraszamy do wyceny budowy Państwa domu.
Podczas budowy domów, po stronie naszej firmy jest:
- wynajem maszyn,
- materiały budowlane,
- organizacja pracy.

Szybka realizacja, rozsądne ceny

Od momentu, kiedy kupili Państwo działkę, a w ręku trzymają już projekt budowy domu jednorodzinnego i w urzędzie zostały zrealizowane wszystkie formalności, to zazwyczaj euforia sięga zenitu. Ze zniecierpliwieniem oczekują Państwo, kiedy na Waszej działce zacznie rosnąć ten piękny i wymarzony dom. Jednak jeśli prace idą powoli, albo co gorsza wcale, to euforia maleje, a wraz z nią, kurczy się też czas do uiszczenia pierwszej raty kredytu. Dlatego warto decydować się na współpracę z firmą, która w szybkim tempie przeprowadzi budowę domu i przybliży Państwa do realizacji marzeń. Im szybciej gotowe będą ściany i fundamenty, tym szybciej przystąpią Państwo do kolejnych etapów związanych z budową – stawiania dachu, montowania okien, wykańczania wnętrz. Jeśli więc zastanawiają się Państwo jak uniknąć płacenia w jednym czasie czynszu za wynajmowane mieszkanie i kredytu za wciąż niegotowy dom, nie tracąc jednocześnie czasu, to właśnie znaleźli Państwo dobre rozwiązanie – sprawne postawienie ścian i fundamentów, z naszą firmą.

Jak wygląda budowa domów jednorodzinnych w stanie otwartym?

Od momentu, kiedy kupili Państwo działkę, znają wszelkie szczegóły projektu budowy, a w urzędzie zostały zrealizowane wszystkie formalności, to zazwyczaj euforia sięga zenitu. Ze zniecierpliwieniem oczekują Państwo, kiedy na Waszej działce zacznie rosnąć ten piękny i wymarzony dom. Jednak jeśli prace idą powoli, albo co gorsza wcale, to euforia maleje, a wraz z nią, kurczy się też czas do uiszczenia pierwszej raty kredytu. Dlatego warto zadbać, by oferta firmy z którą współpracujemy w szybkim tempie przybliży Państwa do realizacji marzeń. Im szybciej gotowe będą ściany i fundamenty, tym szybciej przystąpią Państwo do kolejnych etapów budowy domu – stawiania dachu, montowania okien, wykańczania wnętrz. Jeśli więc zastanawiają się Państwo jak uniknąć płacenia w jednym czasie czynszu za wynajmowane mieszkanie i kredytu za wciąż niegotowy dom, to właśnie znaleźli Państwo dobre rozwiązanie – sprawne postawienie ścian i fundamentów, by również dalsze prace wykonać w szybkim tempie.
WawerBud Warszawa Budowa Domów Jednorodzinnych zaprasza do kontaktu i współpracy! Oferujemy budowę domów w Warszawie i terenie województwa mazowieckiego.