Malowanie w mieszkaniu to spore wyzwanie, warto więc zaufać fachowcom. WawerBud Warszawa oferuje usługi malarskie na najwyższym poziomie na terenie Warszawy i okolic. To, co nas wyróżnia to profesjonalizm i usługi o najwyższym standardzie. Nasza firma malarska świadczy profesjonalne usługi, oparte na długoletnim doświadczeniu.

Zdajemy sobie sprawę, jak cenny w dzisiejszych czasach jest czas, więc malowanie domu realizujemy zawsze we wcześniej uzgodnionym terminie. Przed malowaniem i przystąpieniem do prac remontowych zawsze zabezpieczamy meble i wszystkie inne sprzęty, dzięki czemu malowanie mieszkań odbywa się bez zbędnych strat i uszkodzeń.

Usługi malowania mieszkań realizujemy zarówno w lokalach zamieszkanych jak i tych, w stanie deweloperskim na terenie Warszawy i okolic.

Oferujemy:

  • bezpłatną wycenę (wycena indywidualna)
  • fachowe doradztwo w kwestii prac malarskich (technika malowania, rodzaj i kolor farby itp.)
  • pomoc na każdym etapie inwestycji
  • pełną kompleksowość usług naszej firmy
  • odpowiednie przygotowanie pod prace malarskie powierzchni (łatanie dziur w ścianach, szpachlowanie, wyrównywanie nierówności, gruntowanie oraz zabezpieczenie sprzętów oraz podłóg i paneli)

Nasze doświadczenie pozwala na realizację nawet najbardziej wymagających projektów.  Jesteśmy w stanie podołać zleceniom klienta, które wydają się trudne lub nawet niemożliwe do wykonania. Malowanie ścian, sufitów, jak również innych elementów mieszkania to usługi, w których jesteśmy specjalistami.


Dla Państwa wygody działamy szybko i solidnie, rzetelnie wykonując kompleksowe remonty w Warszawie i najbliższych okolicach. Dzięki nam będą Państwo mogli cieszyć się z profesjonalnie pomalowanych pomieszczeń na przestrzeni wielu lat.

Nasze usługi malarskie obejmują następujące usługi remontowe:

  • malowanie ścian i sufitów
  • malowanie okien i drzwi
  • malowanie kaloryferów i rur
  • malowanie elewacji
  • malowanie innych elementów mieszkania, domu, biura i innych obiektów

Nasza ekipa malarska to najlepsi fachowcy, znający się na swojej pracy. Malarz wykona malowanie z dbałością o najmniejsze szczegóły. Wykonujemy malowanie z pomocą nowoczesnego sprzętu i najlepszych dostępnych na rynku materiałów i farb. Stosujemy techniki dostosowane do danego rodzaju powierzchni. Podczas prac malarskich odpowiednio zabezpieczamy pomieszczenie, pozostawiając je po wszystkim czyste i nienaruszone. Malujemy dokładnie i sprawnie zdając sobie sprawę, jak tego typu prace wpływają na domowy porządek.  Zawsze mamy na celu zadowolenie klientów.

– wykonujemy malowanie pomieszczeń na jednolity kolor,
– tworzymy ciekawe przejścia kolorystyczne ozdobne paski itd.,
– malujemy sufity,
– doradzamy w wyborze najlepszych materiałów.

– dobranie właściwych narzędzi i dobrej jakości farby. Zwrócimy uwagę na rodzaj pomieszczenia, dobierając inną farbę do salonu, a inną do kuchni czy łazienki,
– właściwe przygotowanie podłoża – oczyszczenie ściany z zabrudzeń i zabezpieczenie niemalowanych elementów,
– szybkie usunięcie ewentualnych zabrudzeń po malowaniu, tak by farba została jedynie na malowanych ścianach i sufitach.

Cena Malowania 

Remont i malowanie to inwestycja mogąca nadszarpnąć domowy budżet. Sprawdź nasz cennik malowania! Malujemy za rozsądne pieniądze. Nasze ceny są bardzo konkurencyjne. Możemy dogadać się w każdej sytuacji. Ostateczna cena za malowanie ustalana jest z każdym klientem indywidualnie i uzależniona jest od rodzaju zlecenia.

WawerBud – malowanie Warszawa to jakość za rozsądną cenę! 

Stawiamy na jasne warunki współpracy. Nasze usługi malarskie to zero ukrytych kosztów. Remont nie będzie Cię kosztował więcej, niż ustalimy.  Ceny ustalamy zawsze indywidualnie, aby usługa była jak najlepiej dostosowana dla klienta. 

Malowanie Warszawa i okolice – jak działamy? 

Chcesz odświeżyć swoje mieszkanie? Zadzwoń! Ustalimy szczegóły i wycenimy prace. Następnie w uzgodnionym terminie nasz malarz zjawi się u Ciebie, by rozpocząć pracę. Malujemy zgodnie z ustaleniami, więc nic Cię nie zaskoczy. Wszelkie kwestie będą z Tobą konsultowane, byś miał czynny udział w zleceniu. Podczas malowania ścian, sufitów i innych elementów malarz użyje najlepszej farby, by jej jakość gwarantowała oczekiwane efekty. Na koniec posprzątamy pomieszczenia, by nie angażować Cię w te żmudne zajęcia.

WawerBud Malowanie Warszawa to najwyższej jakości usługi malarskie świadczone na terenie całej stolicy i okolic. Malujemy mieszkania, domy, biura, lokale użytkowe. Oferta skierowana jest do osób fizycznych oraz firm.  Prace naszej ekipy malarskiej stoją na najwyższym poziomie. WawerBud – usługi malarskie Warszawa – malowanie mieszkań, biur, domów, tapetowanie, malarz Warszawa. 

Interesuje Cię malowanie mieszkania? Zadzwoń do nas już teraz! Obejmujemy zasięgiem naszych usług dzielnice: Wawer, Śródmieście, Mokotów, Praga, Wola i inne. Profesjonalne usługi malarskie Warszawa.