Usługi malarskie warszawa

Malowanie Warszawa

Malowanie w mieszkaniu to spore wyzwanie, warto więc zaufać fachowcom. WawerBud Warszawa oferuje usługi malarskie na najwyższym poziomie na terenie Warszawy i okolic. To, co nas wyróżnia to profesjonalizm i usługi o najwyższym standardzie. Nasza firma malarska świadczy profesjonalne usługi, oparte na długoletnim doświadczeniu.

Zdajemy sobie sprawę, jak cenny w dzisiejszych czasach jest czas, więc malowanie domu realizujemy zawsze we wcześniej uzgodnionym terminie. Przed malowaniem i przystąpieniem do prac remontowych zawsze zabezpieczamy meble i wszystkie inne sprzęty, dzięki czemu malowanie mieszkań odbywa się bez zbędnych strat i uszkodzeń.

Usługi malowania mieszkań realizujemy zarówno w lokalach zamieszkanych jak i tych, w stanie deweloperskim na terenie Warszawy i okolic.

Oferujemy:

  • bezpłatną wycenę (wycena indywidualna)
  • fachowe doradztwo w kwestii prac malarskich (technika malowania, rodzaj i kolor farby itp.)
  • pomoc na każdym etapie inwestycji
  • pełną kompleksowość usług naszej firmy
  • odpowiednie przygotowanie pod prace malarskie powierzchni (łatanie dziur w ścianach, szpachlowanie, wyrównywanie nierówności, gruntowanie oraz zabezpieczenie sprzętów oraz podłóg i paneli)

Nasze doświadczenie pozwala na realizację nawet najbardziej wymagających projektów.  Jesteśmy w stanie podołać zleceniom klienta, które wydają się trudne lub nawet niemożliwe do wykonania. Malowanie ścian, sufitów, jak również innych elementów mieszkania to usługi, w których jesteśmy specjalistami.

Dla Państwa wygody działamy szybko i solidnie, rzetelnie wykonując kompleksowe remonty w Warszawie i najbliższych okolicach. Dzięki nam będą Państwo mogli cieszyć się z profesjonalnie pomalowanych pomieszczeń na przestrzeni wielu lat.

Nasze usługi malarskie obejmują następujące usługi remontowe:

  • malowanie ścian i sufitów
  • malowanie okien i drzwi
  • malowanie kaloryferów i rur
  • malowanie elewacji
  • malowanie innych elementów mieszkania, domu, biura i innych obiektów

Nasza ekipa malarska to najlepsi fachowcy, znający się na swojej pracy. Malarz wykona malowanie z dbałością o najmniejsze szczegóły. Wykonujemy malowanie z pomocą nowoczesnego sprzętu i najlepszych dostępnych na rynku materiałów i farb. Stosujemy techniki dostosowane do danego rodzaju powierzchni. Podczas prac malarskich odpowiednio zabezpieczamy pomieszczenie, pozostawiając je po wszystkim czyste i nienaruszone. Malujemy dokładnie i sprawnie zdając sobie sprawę, jak tego typu prace wpływają na domowy porządek.  Zawsze mamy na celu zadowolenie klientów.

W czym pomożemy

– wykonujemy malowanie pomieszczeń na jednolity kolor,
– tworzymy ciekawe przejścia kolorystyczne ozdobne paski itd.,
– malujemy sufity,
– doradzamy w wyborze najlepszych materiałów.

Zagwarantujemy

– dobranie właściwych narzędzi i dobrej jakości farby. Zwrócimy uwagę na rodzaj pomieszczenia, dobierając inną farbę do salonu, a inną do kuchni czy łazienki,
– właściwe przygotowanie podłoża – oczyszczenie ściany z zabrudzeń i zabezpieczenie niemalowanych elementów,
– szybkie usunięcie ewentualnych zabrudzeń po malowaniu, tak by farba została jedynie na malowanych ścianach i sufitach.