USŁUGI MALARSKIE WARSZAWA

Wśród naszych usług znaleźć Państwo mogą również profesjonalne usługi malarskie. Długoletnie doświadczenie pozwala na fachowe i kompleksowe malowanie mieszkań, malowanie biur i innych lokali mieszkalnych jak i wnętrz użyteczności publicznej.
Działamy na terenie Warszawy i okolic, a zakres prac jakie świadczy nasza firma jest bardzo szeroki.

Korzystając z usług naszej firmy, mają Państwo pewność, że jakość prac będzie najwyższa, a dzięki doświadczeniu w malowaniu zlecenie wykonamy sprawnie i tanio. Wykonujemy kompleksowe malowanie mieszkania klienta tj. przygotowujemy pomieszczenie do malowania (wyrównanie nierówności na powierzchni, szpachlowanie ścian i sufitów, gruntowanie), wykonujemy tapetowanie i inne prace jak naprawa pęknięć na ścianach i suficie, wyrównanie ścian, likwidacja zacieków i plam. Posiadamy bogate doświadczenie, kadrę wykwalifikowanych malarzy oraz niezbędny, profesjonalny sprzęt malarski, dzięki czemu zlecenia wykonane są solidnie i z dbałością o najmniejsze szczegóły. Zawsze używamy najlepszych materiałów dostępnych na rynku. Pomagamy naszym klientom w wyborze odpowiednich farb, gruntów i technik malowania. Utrzymujemy stały kontakt z klientem i jesteśmy do dyspozycji przez cały czas trwania zlecenia. Oferujemy fachowe doradztwo, porady i profesjonalną pomoc.

Malujemy pomieszczenia, okna, drzwi, grzejniki, rury. Zajmujemy się także malowaniem elewacji oraz impregnowaniem drewna.

Nasze usługi remontowe i malarskie wykonujemy szybko i czysto, zdając sobie sprawę z tego, jak cenny w dziś jest czas i w jak dużym stopniu remonty i malowanie może zakłócać domowy porządek, stąd zawsze przez nas są dotrzymane umówione przed malowaniem terminy. Po skończonej pracy pozostawiamy po sobie ład i porządek. Zabezpieczamy odpowiednio mieszkanie, by kiedy malujemy, nie uszkodzić mebli i innego sprzętu domowego klientów.

Zapraszamy Państwa do podstrony “cennik” usług malarskich, gdzie znaleźć można przybliżone ceny naszych usług jakimi są profesjonalne malowanie ścian i sufitów. Ostateczna wycena jest kwestią indywidualną, uzależnioną od zlecenia. Oferujemy bezpłatną wycenę wykonania każdego malowania.

Serdecznie zapraszamy klientów w Warszawie i okolicy do kontaktu i skorzystania z naszej oferty usług zarówno malarskich jak i remontowo budowlanych. Zaufaj naszej firmie i zadzwoń teraz!
WawerBud - malowanie Warszawa.

– wykonujemy malowanie pomieszczeń na jednolity kolor,
– tworzymy ciekawe przejścia kolorystyczne ozdobne paski itd.,
– malujemy sufity,
– doradzamy w wyborze najlepszych materiałów.

– dobranie właściwych narzędzi i dobrej jakości farby. Zwrócimy uwagę na rodzaj pomieszczenia, dobierając inną farbę do salonu, a inną do kuchni czy łazienki,
– właściwe przygotowanie podłoża – oczyszczenie ściany z zabrudzeń i zabezpieczenie niemalowanych elementów,
– szybkie usunięcie ewentualnych zabrudzeń po malowaniu, tak by farba została jedynie na malowanych ścianach i sufitach.

Remonty mieszkań nie zawsze muszą się kończyć kilkudniowym sprzątaniem. Zawsze zostawiamy po sobie porządek. Po wykonaniu prac nasz malarz zabierze zarówno wykorzystane folie, wiaderka, kubełki po farbach, czy brudne wałki.

Mamy dobre oko do tworzenia fantastycznych projektów, sprawne ręce do wykonania szybkiej pracy oszczędzającej czas i przejrzyste warunki, dzięki czemu świadczymy kompleksowe usługi malarskie, które pozytywnie zaskoczą. Wyróżnia nas nie tylko dobry efekt, ale i korzystna cena!
Oferujemy usługi remontowe na terenie Warszawy i okolic na kieszeń każdego klienta.