Wśród naszych usług znaleźć Państwo mogą również profesjonalne usługi malarskie. Nasze długoletnie doświadczenie pozwala na fachowe i kompleksowe malowanie mieszkań, malowanie biur i innych lokali mieszkalnych jak i wnętrz użyteczności publicznej.
Działamy na terenie Warszawy i okolic, a zakres prac jakie świadczy nasza firma jest bardzo szeroki m.in. malowanie ścian i sufitów, malowanie elewacji, malowanie okien, drzwi, kaloryferów, rur itd.

Korzystając z usług naszej firmy, mają Państwo pewność, że jakość prac będzie najwyższa, a dzięki doświadczeniu w wykonywaniu prac malarskich zlecenie wykonamy sprawnie i tanio. Pracujemy kompleksowo tj. przygotowujemy pomieszczenie do malowania (wyrównanie nierówności na powierzchni, szpachlowanie ścian i sufitów, gruntowanie), wykonujemy tapetowanie i inne prace jak naprawa pęknięć na ścianach i suficie, wyrównanie ścian, likwidacja zacieków i plam. Posiadamy bogate doświadczenie, kadrę wykwalifikowanych malarzy oraz niezbędny, profesjonalny sprzęt malarski, dzięki czemu zlecenia wykonane są solidnie i z dbałością o najmniejsze szczegóły. Zawsze wykorzystujemy najlepsze materiały dostępne na rynku. Pomagamy naszym klientom w wyborze odpowiednich materiałów: farb, gruntów i technik malowania. Utrzymujemy stały kontakt z klientem i jesteśmy do dyspozycji przez cały czas trwania zlecenia. Oferujemy fachowe doradztwo, porady i profesjonalną pomoc.

Możemy realizować nawet najbardziej wymagające projekty!

Malujemy domy, mieszkania, biura. Nasza oferta skierowana jest do osób fizycznych i firm. Odświeżamy pomieszczenia, okna, drzwi, grzejniki, rury. Zajmujemy się także malowaniem elewacji oraz impregnowaniem drewna.

Nasze usługi remontowe i malarskie wykonujemy szybko i czysto, zdając sobie sprawę z tego, jak cenny w dziś jest czas i w jak dużym stopniu remonty i malowanie może zakłócać domowy porządek, stąd zawsze przez nas są dotrzymane umówione przed malowaniem terminy. Po skończonej pracy pozostawiamy po sobie ład i porządek. Zabezpieczamy odpowiednio mieszkanie, by kiedy malujemy, nie uszkodzić mebli i innego sprzętu domowego klientów.

Tanie malowanie? Z nami to możliwe! Zapraszamy Państwa do zakładki  “cennik” usług malarskich, gdzie znaleźć można przybliżone ceny naszych usług jakimi są profesjonalne malowanie ścian i sufitów. Ostateczna wycena jest kwestią indywidualną, uzależnioną od zlecenia. Oferujemy bezpłatną wycenę wykonania każdego malowania.  Nasz cennik malowania dostępny tutaj.

Serdecznie zapraszamy klientów w Warszawie i okolicy do kontaktu i skorzystania z naszej oferty zarówno prac malarskich jak i remontowo budowlanych. Zaufaj naszej firmie i zadzwoń teraz!

WawerBud Warszawa malowanie mieszkań i remont (obsługujemy również okolice).

– wykonujemy malowanie pomieszczeń na jednolity kolor,
– tworzymy ciekawe przejścia kolorystyczne ozdobne paski itd.,
– malujemy sufity,
– doradzamy w wyborze najlepszych materiałów.

– dobranie właściwych narzędzi i dobrej jakości farby. Zwrócimy uwagę na rodzaj pomieszczenia, dobierając inną farbę do salonu, a inną do kuchni czy łazienki,
– właściwe przygotowanie podłoża – oczyszczenie ściany z zabrudzeń i zabezpieczenie niemalowanych elementów,
– szybkie usunięcie ewentualnych zabrudzeń po malowaniu, tak by farba została jedynie na malowanych ścianach i sufitach.

Remonty mieszkań nie zawsze muszą się kończyć kilkudniowym sprzątaniem. Zawsze zostawiamy po sobie porządek. Po wykonaniu prac nasz malarz zabierze zarówno wykorzystane folie, wiaderka, kubełki po farbach, czy brudne wałki.

Mamy dobre oko do tworzenia fantastycznych projektów, sprawne ręce do wykonania szybkiej pracy oszczędzającej czas i przejrzyste warunki, dzięki czemu świadczymy kompleksowe usługi malarskie, które pozytywnie zaskoczą. Wyróżnia nas nie tylko dobry efekt, ale i korzystna cena!
Oferujemy usługi remontowe na terenie Warszawy i okolic na kieszeń każdego klienta.