Malowanie w mieszkaniu to spore wyzwanie, warto więc zaufać fachowcom. WawerBud Warszawa oferuje usługi malarskie na najwyższym poziomie. To, co nas wyróżnia to profesjonalizm i usługi o najwyższym standardzie.

Zdajemy sobie sprawę, jak cenny w dzisiejszych czasach jest czas, więc malowanie domu realizujemy zawsze we wcześniej uzgodnionym terminie.

Usługi malowania mieszkań realizujemy zarówno w lokalach zamieszkanych jak i tych, w stanie deweloperskim.

Oferujemy:

  • bezpłatną wycenę
  • fachowe doradztwo w kwestii prac malarskich (technika malowania, rodzaj i kolor farby itp.)
  • pomoc na każdym etapie inwestycji
  • pełną kompleksowość usług
  • odpowiednie przygotowanie pod prace malarskie powierzchni (łatanie dziur w ścianach, szpachlowanie, wyrównywanie nierówności, gruntowanie)

Nasze doświadczenie pozwala na realizację nawet najbardziej wymagających projektów.

Nasze usługi malarskie obejmują:

  • malowanie ścian i sufitów
  • malowanie okien i drzwi
  • malowanie kaloryferów i rur
  • malowanie elewacji
  • malowanie innych elementów

Nasza ekipa to najlepsi fachowcy, znający się na swojej pracy. Malarz wykona malowanie z dbałością o najmniejsze szczegóły. Wykonujemy malowanie z pomocą nowoczesnego sprzętu i najlepszych dostępnych na rynku materiałów. Stosujemy techniki dostosowane do danego rodzaju powierzchni. Podczas prac malarskich odpowiednio zabezpieczamy pomieszczenie, pozostawiając je po wszystkim czyste i nienaruszone. Malujemy dokładnie i sprawnie zdając sobie sprawę, jak tego typu prace wpływają na domowy porządek.

– wykonujemy malowanie pomieszczeń na jednolity kolor,
– tworzymy ciekawe przejścia kolorystyczne ozdobne paski itd.,
– malujemy sufity,
– doradzamy w wyborze najlepszych materiałów.

– dobranie właściwych narzędzi i dobrej jakości farby. Zwrócimy uwagę na rodzaj pomieszczenia, dobierając inną farbę do salonu, a inną do kuchni czy łazienki,
– właściwe przygotowanie podłoża – oczyszczenie ściany z zabrudzeń i zabezpieczenie niemalowanych elementów,
– szybkie usunięcie ewentualnych zabrudzeń po malowaniu, tak by farba została jedynie na malowanych ścianach i sufitach.

Cena Malowania 

Remont i malowanie to inwestycja mogąca nadszarpnąć domowy budżet. Sprawdź nasz cennik malowania! Malujemy za rozsądne pieniądze. Ostateczna cena za malowanie ustalana jest z każdym klientem indywidualnie i uzależniona jest od rodzaju zlecenia.

WawerBud – malowanie Warszawa to jakość za rozsądną cenę! 

Stawiamy na jasne warunki współpracy. Nasze usługi malarskie to zero ukrytych kosztów. Remont nie będzie Cię kosztował więcej, niż ustalimy.

Malowanie Warszawa i okolice – jak działamy? 

Chcesz odświeżyć swoje mieszkanie? Zadzwoń! Ustalimy szczegóły i wycenimy prace. Następnie w uzgodnionym terminie nasz malarz zjawi się u Ciebie, by rozpocząć pracę. Malujemy zgodnie z ustaleniami, więc nic Cię nie zaskoczy. Wszelkie kwestie będą z Tobą konsultowane, byś miał czynny udział w zleceniu. Podczas malowania ścian, sufitów i innych elementów malarz użyje najlepszej farby, by jej jakość gwarantowała oczekiwane efekty. Na koniec posprzątamy pomieszczenia, by nie angażować Cię w te żmudne zajęcia.

WawerBud Malowanie Warszawa to najwyższej jakości usługi malarskie świadczone na terenie stolicy i okolic. Malujemy mieszkania, domy, biura, lokale użytkowe. Oferta skierowana jest do osób fizycznych oraz firm.

Interesuje Cię malowanie mieszkania? Zadzwoń do nas już teraz!