Montaż ogrodzenia z pustaka gładkiego Warszawa

Ogrodzenia gładkie

Mimo że nie ma obowiązku grodzenia działek, to jednak estetyczne ogrodzenie zawsze stanowi swoistą kropkę nad i każdej budowy domu jednorodzinnego. W ten sposób właściciel podkreśla swoje prawo do tego miejsca, ale zarazem zapewnia domownikom intymność i poczucie bezpieczeństwa. Ważne, aby decydować się na wysokiej jakości i naprawdę solidne ogrodzenia, które ponadto powinny idealnie komponować się ze stylem domu.
Taki charakter mają ogrodzenia z pustaka gładkiego – są niezwykle stabilne, a przy tym eleganckie, ponieważ bardzo dobrze imitują zdecydowanie droższy kamień. Doskonale pasują zarówno do posesji o charakterze klasycznym, jak i nowoczesnym. Stąd ich rosnąca popularność wśród inwestorów, doceniających niewątpliwe zalety tego rozwiązania.
Nasza firma proponuje Państwu montaż ogrodzenia z pustaka gładkiego wraz z wykonaniem fundamentów.

Ogrodzenia z pustaka gładkiego – zaufaj profesjonalistom

Ogrodzenia gładkie polecamy wszystkim, którzy szukają rzeczywiście trwałych rozwiązań o ponadczasowej stylistyce. Bloczki, czyli pustaki betonowe umożliwiają podobne opcje aranżacyjne jak w przypadku ogrodzenia łupanego. Również ich konstrukcja jest analogiczna. Jednak mają odmienną fakturę. Gładka powierzchnia kojarzy się z kamiennymi blokami. Warto podkreślić, że pustaki gładkie dostępne są w rozmiarach ustandaryzowanych, a ponadto barwione w masie na kilka popularnych barw. Dzięki gładkości starannie dobraną kolorystykę łatwiej wyeksponować, więc ogrodzenie płaskie prezentuje się naprawdę elegancko.
Kluczowe jednak dla uzyskania w pełni satysfakcjonującego efektu okazuje się solidne wykonanie ogrodzenia z pustaka gładkiego – zgodnie z przepisami prawa budowlanego oraz zasadami sztuki budowlanej. Dlatego warto postawić na profesjonalistów, którzy mają odpowiednią wiedzę techniczną oraz stosowne kwalifikacje do montażu ogrodzenia gładkiego.
Wawer-Bud to partner, na którego doświadczenie mogą Państwo liczyć. Precyzyjnie planujemy wykonanie ogrodzenia z pustaków gładkich, co ułatwia zakup odpowiedniej ilości materiałów oraz poprawne postawienie fundamentów. Warto pamiętać, że zawsze należy zakupić nieco więcej materiałów niż to wynika ze wstępnych wyliczeń – bezpieczny zapas wynosi około 6%.
To pierwsze istotne kroki, które decydują później o tym, że ogrodzenie spełnia oczekiwania naszych klientów.

Montaż ogrodzenia z pustaka gładkiego – podstawowe kwestie

Budowa ogrodzenia gładkiego wymaga dokładnego rozplanowania, a przede wszystkim uwzględnienia kilku istotnych czynników. Jesteśmy profesjonalistami, więc żaden szczegół nam nie umknie. To ważne, ponieważ dzięki temu zapewniamy ogrodzeniu trwałość, wytrzymałość oraz wysokie walory estetyczne. Znaczenie ma zatem:

  • Rodzaj oraz charakter gleby – to od tych parametrów zależy głębokość fundamentu.
  • Planowana wysokość podmurówki i słupków.
  • Forma wykonania przęseł, a także liczba rozstaw.
  • Lokalizacja furtki i wjazdu do samochodów – trzeba ponadto pamiętać, aby była możliwość ich swobodnego otwierania.
  • Wkomponowanie w ogrodzenie kilku elementów – skrzynki przyłączeniowo-licznikowej, skrzynki na listy, domofonu i altany śmietnikowej.

Solidne i eleganckie ogrodzenia z bloczków gładkich

Bloczki ogrodzeniowe gładkie ze względu na swój jednolity wygląd przypominający klocki nadają się do dowolnego łączenia i zestawiania. Można z nich tworzyć szczelny mur albo połączyć z przęsłami ogrodzeniowymi. Pozwala to osiągnąć pożądane efekty w dowolnej stylistyce. Pustaki gładkie zawsze dodają solidności oraz niezwykłej elegancji.
Ogrodzenia z pustaka gładkiego to wyjątkowo trwałe, a przy tym praktyczne konstrukcje. Nie trzeba obawiać się uszkodzeń mechanicznych ani nieestetycznych zmian spowodowanych przez działanie zmiennych warunków atmosferycznych. Betonowe bloczki gładkie wykazują doskonałą odporność na wilgoć, niskie i wysokie temperatury oraz promieniowanie ultrafioletowe. Dzięki temu zachowują swoje optymalne parametry oraz atrakcyjny wygląd przez długie lata. Warunkiem tego jest jednak prawidłowe wykonanie ogrodzenia z pustaka gładkiego, co zapewnia nasza doświadczona ekipa.
Chcemy też podkreślić łatwość utrzymania ogrodzeń betonowych gładkich, które nie wymagają skomplikowanych zabiegów pielęgnacyjno-konserwujących. Wystarczy od czasu do czasu czyszczenie za pomocą myjki ciśnieniowej, a jeżeli pojawią się naturalne wykwity wapienne, to usuwa się je z wykorzystaniem preparatów do tego przeznaczonych.

Zdecyduj się na montaż ogrodzenia z pustaka gładkiego z naszą firmą!

Ogrodzenie gładkie daje sporo możliwości aranżacyjnych ze względu na uniwersalny charakter bloczków gładkich. Dlatego pasuje do każdego otoczenia i stwarza różne opcje wykorzystania. To z pewnością wybór na długie lata – idealny dla osób, które szczególnie sobie cenią wytrzymałość połączoną z ponadczasową stylistyką.
Ogrodzenie z pustaka gładkiego jest trwałe i spodoba się wszystkim miłośnikom subtelnej elegancji. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą w celu omówienia szczegółów.