Ocieplanie poddasza warszawa

Ocieplanie poddasza warszawa

Ocieplanie poddaszy i izolacja dachu to najprostszy sposób do oszczędności, bowiem właśnie przez poddasze notuje się nawet 25% straty energii, należy więc zadbać, aby ocieplenie poddasza wykonane było prawidłowo. Brak właściwej szczelności cieplnej budynku generuje zatem dodatkowe koszty, w związku z tym warto zainwestować w systemy ocieplenia poddaszy, w celu wyeliminowania wszelkich mostków termicznych. Jednak nawet, jeśli strych pełni rolę tylko domowego magazynu i schowka, to także dla zwiększenia komfortu mieszkalnego, warto zastosować odpowiednie izolacje powierzchni stropu jak np. wełna mineralna. Od jakości ocieplenia poddasza zależy, na ile dom będzie ciepły i komfortowy, a dzięki temu Państwa rachunki za ogrzewanie stosunkowo niskie. Warto więc ocieplać poddasze z fachowcami i stosować najlepsze materiały. Usługi naszej firmy zawsze stoją na najwyższym poziomie. Chcesz się przekonać? Zadzwoń teraz! Planujesz remonty i czeka Cię ocieplanie poddasza w Warszawie i okolicy? Jesteśmy do dyspozycji! Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny.

Ocieplanie starych poddaszy

Nasza firma podejmie się również ocieplenia starych poddaszy budynków za pomocą wełny mineralnej. Zarówno, jeśli dotychczasowa izolacja mimo ocieplenia nie sprawdza się i na poddaszu wciąż jest chłodno w okresie zimowym, jak i w przypadku, kiedy nigdy wcześniej nie poddano tej części domu ociepleniu. Wykonanie dobrej izolacji poddasza odgrywa dużą rolę podczas eksploatacji budynku, stąd przykładamy wszelkich starań, by stosowane przez nas materiały miały najlepsze właściwości, a technologia wykonania nie narażała na powstawanie mostków cieplnych. Przed podjęciem prac, trzeba wziąć pod uwagę ewentualne nadmierne wyeksploatowanie krokwi czy połaci dachowej, a także jak sobie z tego rodzajem problemów radzić. Korzystając z naszych usług, które świadczymy na terenie Warszawy, mogą Państwo liczyć na pełne doradztwo przy doborze materiałów izolacyjnych, jak i fachowe i indywidualne podejście do powierzonych nam zadań.
Teren naszej działalności to Warszawa i okolice. Prosimy o telefon w celu uzgodnienia terminu realizacji prac i przeprowadzenia pełnej kalkulacji. Kontakt dostępny na stronie.

Spełnienie standardów energooszczędnego domu

Zgodnie z nowelizacją przepisów prawa budowlanego każdy dom, budowany po 2017 roku, który ma odznaczać się statusem domu energooszczędnego, musi mieć również odpowiednie ocieplenie dachu, tak by współczynnik ciepła wynosił maksymalnie 0,18 W/(m/K). I z pewnością zapał i krótkie filmiki ekspertów na kanale Youtube nie wystarczą, by spełnić to zadanie. Dlatego jeśli chcą Państwo, osiągnąć taki rezultat decydując się na docieplenie, muszą pamiętać, nie tylko o użyciu właściwego materiału izolacyjnego, ale także o odpowiedniej technologiii ocieplania, tak by wyeliminować nieszczelne miejsca, np. mostki termiczne. Wykonujemy usługę ocieplenia poddaszy wełną mineralną. Takie zabezpieczenie dachu poddasza daje odpowiednią szczelność, efekt docieplenia, ochrony i właściwej izolacji, co pozwala zachować we wnętrzu optymalne warunki bez względu na pogodę co ma szczególne znaczenie w zimie i latem. Nasze doświadczenie pozwala na realizację ociepleń w każdym rodzaju domów.