Podłogi

Kładzenie podłóg

Jeśli zależy Państwu, by Wasza podłoga nie tylko wyglądała estetycznie, ale również by nawet po kilkunastu latach nie wymagała remontu, np. z powodu dziwnych wybrzuszeń, odprysków czy innych defektów, to zaplanujcie tę część prac właśnie z nami.

W salonie panele, w kuchni kafle... - jaką podłogę wybrać?

Dębowe panele w salonie, jasne kafle w kuchni i na przedpokoju – to najczęściej wybierany scenariusz, choć coraz częściej zdarza się, że w domach z ogrzewaniem podłogowym i w salonie podłogę zdobi piękna mozaika z glazury. Jaki jest Państwa plan? Panele, deska barlinecka, czy imitująca glazurę podłoga pcv? Chętnie pomożemy w realizacji każdego planu i to nie tylko w kwestii samego wykonania podłogi, ale również przy zakupie materiału czy doborze właściwej podłogi do rodzaju pomieszczenia. Do nas mogą Państwo zapukać, nawet jeśli tego planu jeszcze nie mają. Znamy się nie tylko na kładzeniu podłóg, ale również na ich projektowaniu.

Jakiego rodzaju podłogi kładziemy?

W fachowy i profesjonalny sposób wykonamy dla Państwa podłogę z:
– paneli,
– glazury,
– deski barlineckiej,

Jeśli interesuje Państwa podłoga PCV bądź wykładzina, to również mogą Państwo liczyć na nasze doradztwo i wsparcie.

Mogą więc zlecić nam Państwo zarówno wykonanie podłogi w poszczególnym pomieszczeniu, jak i wykonanie podłóg w całym domu.

Już na etapie omawiania prac, podpowiemy, jakie inwestycje Państwo poniosą, jakie materiały będą niezbędne do kupienia (m.in. listwy przypodłogowe, folie izolacyjne, kleje, kołki, fugi itd.), a także, w jakim czasie możemy zrealizować dla Państwa takie zlecenie.

Z nami:
– zaprojektują Państwo oryginalne wzory podłóg,
– uzyskają informacje, jaka podłoga będzie najtrwalsza,
– a także kiedy lepiej zainwestować w deskę barlinecką, a kiedy wybrać np. panele.