Remont

Od marzeń o pięknych, estetycznie urządzonych wnętrzach do ich pełnego urzeczywistnienia droga wcale nie musi być daleka, pod warunkiem, że realizacji tych marzeń podejmie się profesjonalista. Teoretycznie położeniem gładzi, tapetowaniem czy wymianą parkietu może zająć się każdy, w praktyce efekt końcowy może być różny. Dlatego remont warto oddać w dobre ręce.

Remonty mieszkań i domów

Specjalizujemy się również w odświeżaniu wyglądu mieszkań czy domów. Jeśli konieczne jest wygładzenie ścian, malowanie, czy tapetowanie, bądź dobudowanie dodatkowej ściany, to chętnie pomożemy w realizacji takiego planu. Warto pamiętać, że każdy remont ma na celu polepszenie efektu wizualnego mieszkania. Trzeba, więc zadać sobie pytanie, czy taki cel osiągniemy, wykonując taki remont samodzielnie? Wybór dobrej firmy remontowej to oszczędność czasu i pieniędzy. Nasze doświadczenie przekłada się bowiem na szybkie wykonanie zlecenia, a także właściwy, odpowiadający wyobrażeniom efekt. Wiemy, ile materiału zakupić, a stosowanie odpowiednich technik remontowych, przekłada się na ekonomiczny zakup – bez ryzyka, że coś zostanie uszkodzone bądź zakupione w nadmiernej ilości.

Ocieplanie budynków

Nasza firma zadba również o pełen komfort w Państwa domu czy mieszkania, również podczas chłodniejszych i mroźniejszych dni. Termomodernizacja ma również jeszcze jedną ważną zaletę dla właściciela budynku – pozwala ograniczać koszty ogrzewania. Opierając się na naszej wiedzy i doświadczeniu zyskują Państwo gwarancje dobrze wykonanego ocieplenia, łącznie z wymianą okien na bardziej szczelne i energooszczędne.
Jeśli więc interesuje Państwa:
- remont zewnętrznej części domu,
- ocieplenie,
- wymiana elewacji,
- położenie nowego tynku,
to zachęcamy do kontaktu i współpracy.
Na rynku działamy od 1997 roku. Możemy pochwalić się sporym doświadczeniem i odpowiednimi kwalifikacjami. Dzięki temu wiemy, jakie rozwiązanie mają szanse powodzenia, a z których lepiej zrezygnować, bądź ile czasu trzeba przeznaczyć na zrealizowanie prac remontowych. Wykonując kompleksowe remonty, zyskaliśmy zaufanie fachowców z zakresu hydrauliki i elektroniki, z którymi możemy współpracować również przy Państwa projekcie.

Remonty starych budynków

Stare domy czy kamienice to często dobra gratka dla osób szukających swoich własnych czterech kątów. Powstaje jednak dylemat, czy warto kupować taką nieruchomość, a następnie odnawiać ściany, wymieniać instalacje, inwestować w nowe okna? I jeśli warto, to od czego zacząć taki remont? Inwestorzy przeważnie mają jakąś koncepcję – np. przesunięcie ściany w celu powiększenia salonu, wprowadzenie większych przeszkleń, czy przygotowanie wnęki pod szafy na wymiar. Te koncepcje warto analizować z firmą, która w szybko sposób wykona remont, a także podpowie, jakie rozwiązania będą nie tylko praktyczne i funkcjonalne, ale również ekonomiczne.

– kompleksowe zmiany aranżacji wnętrz,
– zmiana układu pomieszczeń,
– skuwanie tynków,
– prowadzenie nowej instalacji elektrycznej,
– nowe wylewki podłóg, wraz z poprowadzeniem instalacji ogrzewania podłogowego,
– kładzenie podłóg, zarówno terakoty, płytek, drewna, parkietu czy paneli,
– przygotowanie otworów pod nowe okna i drzwi.

– terminowe zakończenie prac,
– gwarancję najwyższej jakości,
– fachowe doradztwo w aranżacji wnętrz,
– pomoc przy zakupie właściwych materiałów,
– rozsądne ceny,
– doświadczenie poparte właściwymi kwalifikacjami.