Pomoc w wyborze domu/ odbiorze mieszkania

Kupno domu z rynku wtórnego

Stare domy kuszą ceną, a często są jedyną szansą na zakup własnej nieruchomości. Pytanie, co w sobie kryją i czy cena rzeczywiście odzwierciedla ich faktyczny stan? Przyszli nabywcy często nie posiadają tak fachowej wiedzy, by właściwie ocenić wartość budynku i zweryfikować wszystkie usterki, np. czy tynki są suche, czy dach nie zacznie za chwilę przeciekać, czy jest opcja wykonania instalacji ogrzewania podłogowego bądź czy na parterze istnieje możliwość przesunięcia ścian, by np. dwa pomieszczenia zamienić w jedno. To nie oznacza, że z zakupu domu należy zrezygnować albo że należy ryzykować i kupować w ciemno. Nawet domy z rynku wtórnego mogą odznaczać się dość wysoką ceną. Sprzedawca wtedy argumentuje, że dom jest w bardzo dobrym stanie i nie wymaga większych nakładów finansowych. Ważne jest jednak by nie przepłacić, zwłaszcza, jeśli na zakup planujemy zaciągnąć kredyt hipoteczny. Dlatego przy zakupie domu warto zwrócić się o pomoc do fachowców. O starych domach wiemy niemal wszystko. Dokładne obejrzenie budynku pozwoli nam na wystawienie szybkiej i prawidłowej diagnozy. Dzięki temu wiedzą Państwo:
– czy dom jest wart swojej ceny,
– jakie ma wady i defekty,
– ile trzeba będzie zainwestować w remont domu,
– które z defektów będą wymagały większych nakładów np. kompleksowego wyburzenia ścian.

Zyskują w nas państwo nie tylko wiarygodnego rzeczoznawcę, ale i skutecznego negocjatora. Wyliczenie usterek, ułatwi bowiem obniżenie ceny wyjściowej. Dzięki czemu zyskają Państwo dodatkowe środki na przykład na przeprowadzenie w przyszłości remontu.
Podczas oglądania domu, możemy podpowiedzieć również, jakie aranżacje mogą Państwo przeprowadzić, na jakim poziomie można unowocześnić dom, jak zwiększyć jego energooszczędność itd. Możemy z Państwem odwiedzić nawet kilka nieruchomości, a w późniejszym czasie, wybraną również wyremontować.

Bądźcie, więc Państwo spokojni, że dokonaliście dobrej i właściwej inwestycji. Zdajcie się w tym zakresie na doświadczenie i wiedzę fachowców, czyli na naszą firmę.

Wycena prac

Wiadomo, że przy wyborze firmy remontowej ważne jest:
– jakość wykonywanych usług,
– termin realizacji,
– rzetelność ekipy remontowej,
– i cena.
Choć właściwie to właśnie jakość i rzetelność firm budowlanych powinna decydować o ich wyborze, to jednak zdecydowanie cena ma dla większości inwestorów priorytetowe znaczenie. W pełni to rozumiemy, dlatego wycena zlecenia, a także szczegółowe omówienie prac również dla nas jest bardzo ważne. To powoduje, że każdą współpracę zaczynamy od oględzin, by zmierzyć się ze stanem rzeczywistym i zweryfikować, jaki nakład pracy będzie niezbędny z naszej strony. Dokładnie omawiamy poszczególne prace, dzięki czemu mają Państwo świadomość, za co płacą i dlaczego np. termin prac musi być dłuższy.
Nie wszystko da się jednak przewidzieć, dlatego zdarzają się sytuacje, gdzie informujemy w trakcie realizacji o dodatkowych kosztach. Np. jeśli klientowi się spieszy z terminem i zamiast oględzin, o stanie podłóg poinformuje nas przez telefon, bez uwzględniania niektórych technicznych problemów, jak np. konieczności usuwania zanieczyszczeń. Takie usługi są dodatkowo odpłatne, jednakże inwestor informowany jest o nich przez rozpoczęciem prac, a nigdy po.

Dla Państwa cena jest priorytetem, dla nas Państwa zadowolenie, dlatego nasze ceny są niskie, a terminy realizacji szybkie. Zapraszamy do wyceny naszych prac i usług.