Realizacje

Nasze realizacje

Montaż ogrodzenia z pustaka gładkiego

Realizacja dotyczy kompletnego wykonania ogrodzenia domu, gdzie boki oraz tylna część domu zostały wykonane z paneli 3D na podmurówce betonowej gładkiej, montowanych do słupków ocynowanych.
Część frontowa została wykonana z bloczka gładkiego Firmy COM-BET.
Pracę obejmowały wykonanie fundamentu, murowanie pustaka, montaż bramy wjazdowej oraz 3 furtek.
W grodzeniu został zamontowany dodatkowy asortyment, taki jak;.
Szybkozłączka do opróżniania szamba, domofon czy skrzynka na listy dodatkowo została obmurowana skrzynka gazowa.
Prace te wymagają dobrego planowania, dużej dokładności oraz precyzji.

Adaptacja poddasza

Miedzeszyn

Zlecenie polegało na przebudowie poddasza nieużytkowego w zakładzie produkcyjnym, na lokal mieszkaniowy. Poddasze o powierzchni 300 m² zostało ocieplone piana PUR między krokwiami, następnie została wykonana przez nas zabudowa z płyt gipsowych ognioodpornych, dodatkowo postawione zostały ściany działowe na konstrukcji metalowej, izolowane wełna mineralna. W zakres naszych usług wchodziło również wykonanie elektryki, szpachlowanie, malowanie a także wylewki samopoziomujące.

Budowa domu SSO

Projekt obejmował kompleksowe prace związane z realizacją stanu surowego otwartego domów o zabudowie bliźniaczej.
Połówka domu o powierzchni ok. 180 m² rozłożona została na 3 poziomach. Stropy między pietrami oraz stropodach wykonano metodą monolityczną żelbetową.
Ściany zostały pomurowane z ciepłego bloczka gazobetonowego H+H metoda na pióro / wpust. Dzięki tej metodzie nie trzeba wykonywać spoin pionowych. Spoiny poziome łączone są klejem cienkowarstwowym, dzięki czemu mamy ciepłe szczelne ściany.

Konstrukcja nośna domu została oparta w całości na słupach, belkach oraz podciągach betonowych, dzięki czemu właściciel zachował pełną swobodę w przebudowywaniu ścian wewnętrznych, oraz mogły zostać wykonane duże przeszklenia w całym domu..

Elewacja domu ul. Skalnicowa

Realizacja obejmuje kompleksowe wykonanie elewacji domu. Zastosowany został styropian grafitowy Termo Organika o grubości 15 cm, który łącznie ze ścianą zapewnia współczynnik przenikania ciepła na poziomie U ≤ 0,15 W/(m²·K), współczynniki na tym poziomie stosujemy w domach energooszczędnych.

W wykonaniu elewacji zastosowano ciepłe mocowanie za pomocą zaślepek styropianowych. Elementy zdobienia wykonane za pomocą listew do boniowania, dodatkowo wykonana została tynkowana podbitka na ruszcie drewnianym oraz płycie MFP ocieplonej styropianem o grubości 5 cm.

Zastosowano wysokiej klasy tynk sylikatowy z Firmy Caparol .
Tynki sylikatowe charakteryzują się wysoką odpornością na zabrudzenia oraz funkcja samooczyszczania podczas opadów.

Fundamenty pod dom jednorodzinny

Wołomin

Zlecenie polegało na wykonaniu law fundamentowych pod dom jednorodzinny w okolicach Wołomina.

Usunięcie humusu oraz wierzchniej warstwy ziemi zostało wykonane za pomocą koparko ładowarki. Przegłębienia pod lawy fundamentowe w gotowym wykopie zostały wykonane ręcznie.
Brzegi wykopu zabezpieczone deska szalunkowa przed osuwaniem się ziemi. Zbrojenie na strzemiona w belce zbrojeniowej ławy, kręcone ręcznie. Murowanie z pustaka betonowego na zaprawę murarską. Całość zabezpieczona styropianem wodoodpornym oraz folia kubełkowa.

Ławy fundamentowe pod dom w zabudowie bliźniaczej

Kolejne zlecenie dotyczące wykonania fundamentu pod zabudowę mieszkaniową.
Po wykonaniu badań przez geologa została wydana decyzja o konieczności wymiany gruntu do głębokości 1,5 m. Szerokie lawy fundamentowe wraz z gęstożebrowym zbrojeniem belki, zapewniły stabilną podbudowę pod dom. Wylewka z chudego betonu pod belką zbrojeniową stanowi dotykowe wzmocnienie gruntu.

Łazienka na poddaszu

Realizacja dotyczy wykonania łazienki na poddaszu użytkowym.
Współpraca z projektantem wnętrz, glazurnikiem oraz stolarzem przyniosła niepowtarzalny efekt.

Mieszkanie

Marki

Realizacja ta jest przykładem typowego wykończenia ze standardu deweloperskiego.
Prace polegające na wykonaniu sufitów podwieszanych, malowania, szpachlowania, wstawiania drzwi paneli podłogowych wraz z listwami przypodłogowymi oraz kładzenie tapet.

Montaż rekuperacji

Niestraszne nam nowe doświadczenia. Przy tej realizacji został zamontowany system przewodów do rekuperacji w domu z wentylacją mechaniczna. Dzięki przejrzystemu projektowi, szybko i sprawnie poszło rozprowadzenie przewodów w warstwie izolacji zarówno na pietrze, jak i poddaszu.
Układanie izolacji podłogowej przeprowadzone w 2 warstwach w celu zminimalizowania nacisku na przewody wentylacyjne oraz lepszej izolacji akustycznej.

Adaptacja budynku gospodarczego

MIĘDZYSZYN

Realizacja dotyczy przebudowy budynku gospodarczego na potrzeby mieszkaniowe.
Prace obejmowały wstawienie okien, ocieplenie ścian zewnętrznych, wykonanie wylewki samopoziomującej, malowanie szpachlowanie, panele podłogowe, oraz wykonanie okładziny ściennej imitującej kamień.

Remont domu

Sulejówek

Zlecenie od inwestora polegało na kompleksowym remoncie domu z lat 90- tych.
Zmiany rozmieszczenie pokoi, przebywa łazienek, nowe punkty hydrauliczne oraz elektryczne.
Gładzie w całym domu, dodatkowo wymiana drzwi, panele podłogowe, ale także prace zewnętrzne jak ogrodzenie czy ścieżka do domu układana z deski tarasowej.

Remont domu, Aleje Jerozolimskie

Warszawa

Poniższe zdjęcia przedstawiają jedna z naszych starszych realizacji.
Jeszcze 20 lat temu bardzo popularne były wielopoziomowe sufity podwieszane składające się ze skomplikowanych figur geometryczne, do tego luki oraz sufity napinane.

Remont domu, Czerniakowska

Warszawa

Poniżej kolejna zdjęcia robione jeszcze aparatem fotograficznym na klisze.
Zdjęcie przedstawia nietypowa ściankę na telewizor. Trzon zabudowy stanowi konstrukcja stalowa, która umożliwia obracanie elementem konstrukcji, tak by telewizor mógł znaleźć się w salonie bądź w kuchni, w zależności o tego gdzie akurat przebywamy. Całość wykonaliśmy z płyt G-K na konstrukcji stalowej.

Remont domu

Grodzisk Mazowiecki

Realizacja dotyczy remontu domu jednorodzinnego.
Nieobce są nam ciężkie prace rozbiórkowe. Wyburzanie ścianek działowych, skuwanie glazury, zamurowywanie okien czy wstawiane nadproży to typowe początki przebudowy podczas remontu

Remont pomieszczenia pod biuro, ul. Poligonowa

W zwiazku z otrwariem nowego studia pielegnacji aut mielismy okazje wykonać remont pomieszczenia magazynowego w celach adaptacyjnych pod biuro.
Tynki dekoracyjne imitujące beton architektoniczny, a także imitacja klinkieru, stworzyły niepowtarzalny klimat industrialny, który pasował idealnie do prowadzonej działalności.

Salon fryzjerski, ul. Głębocka

Realizacja dotyczy przygotowania pomiecenia pod działalność usługową.
Wysokie pomieszczenie sprawia, że prace wewnątrz muszą być prowadzone z zastosowaniem rusztowania aluminiowego. Bezpieczeństwo i higiena pracy to podstawa w naszej firmie.

Zdjęcia z kamery IP

Dewiza naszego działania jest zaufanie oraz przejrzystość prac. Nie mamy nic do ukrycia.
Podczas realizacji budowy domu dla klienta przebywającego za granica kraju, zamontowana została kamera IP, dzięki której była możliwość śledzenia inwestycji na żywo. Kamera zawiera kartę sim z abonamentem na internet, dzięki czemu niepotrzebne jest WiFi na budowie, by kamera mogła działać przez całą dobę.

Inne zlecenia

Zdjęcia przedstawiają realizacje mieszkania wielopozimowego na Ursynowie.
Prace obejmowały wiele usług. Malowanie ścian, wykonanie sufitów powieszanych.
Montaż płyt z betonu architektonicznego, kompletna elektryka, montaż drzwi wewnętrznych, kamień dekoracyjny na ścianach polki w suficie podwieszanym pod oświetlenie ledowe, zabudowa kominka, panele podłogowe, listwy przypodłogowe montaż oświetlenia, parapetów raz wiele innych prac. Całość szczegółowo zaplanowana przez architekta wnętrz, z którym współpracowaliśmy.