Prace wykończeniowe

Wykończenia wnętrz

Większość inwestorów ma gotową koncepcję na to, jak ma zostać urządzone mieszkanie czy dom. Wiedzą, w jakich kolorach się dobrze czują, jakie wykończenie podłogi najbardziej przypadnie im do gustu bądź, gdzie ma stać kanapa, a gdzie zawiśnie telewizor. By tę koncepcje urzeczywistnić potrzeba jednak czegoś więcej niż zapału i dobrych chęci. Potrzeba wiedzy, by np. nie kupować podwójnie paneli albo nie zrywać źle położonych kafelek. Dlatego wykańczać dom warto również z fachowcami.

Zrealizujemy każdy projekt marzeń

Kiedy dom już stoi, a my do niego możemy wejść przez najprawdziwsze drzwi, to czujemy, że jesteśmy już na finiszu prac. Jeszcze tylko wystarczy pomalować, położyć tapety, kupić meble i gotowe! I to jest prawda, jednak nieumiejętne wykonywanie prac może znacznie opóźnić moment wprowadzenia się. Do tego wszystkiego trzeba doliczyć ogromne koszty, jeśli właśnie postanowiliśmy się uczyć kłaść glazurę albo pierwszy raz malujemy sufity. Efekt może być różny. I tak naprawdę mimo tego, że nasz dom wciąż nie jest wykończony, to portfel może być już pusty. Takich błędów warto unikać, wynajmując właściwą ekipę do wykończenia wnętrz.

Współpracujemy z deweloperami i firmami budowlanymi

Nasza ekipa budowlana podejmie się również większych realizacji, np. wykończenia domów w zabudowie szeregowej dla deweloperów i inwestorów budowlanych. Nasze doświadczenie i kwalifikacje przekładamy na rzetelne i estetyczne wykończenie wnętrz, również w elastycznych terminach. Przy większych inwestycjach oferujemy atrakcyjne stawki cenowe. Chętnie więc wspomożemy również większe projekty budowlane, wykańczając właśnie wnętrza mieszkań czy domków jednorodzinnych.

Co możemy Państwu zaoferować

Ściśle współpracujemy z architektami, dlatego wszystko to, co jest rozrysowane na planie, w szybki i rzetelny sposób przeniesiemy do Państwa domu czy mieszkania. Jesteśmy ekspertami w:
– gładzeniu tynków,
– malowaniu ścian i sufitów,
– podwieszaniu sufitów,
– kładzeniu glazury,
– wykańczaniu łazienek,
– kładzeniu podłóg.

Wystarczy więc, że mają Państwo pomysł, by w pełni zrealizować go z nami punkt po punkcie.

Wykańczanie wnętrz - dopasowanie ceny do oczekiwań

Przy wykańczaniu wnętrz ważne jest:
– jakim budżetem dysponuje inwestor,
– jakich materiałów wykończeniowych chce użyć,
– jak duża jest powierzchnia wybudowanego domu czy mieszkania,
– jakie prace będą zlecone.

Dlatego pierwsze spotkanie wręcz musi odbyć się w miejscu, gdzie będą realizowane prace. Łatwo wtedy obliczyć, czy w danym budżecie możliwe jest wykonanie wszystkich prac, a jeśli nie, to jakie inne alternatywy ma inwestor. Tutaj ważny jest dobór materiałów wykończeniowych, które można zakupić w różnej cenie i różnej jakości. Doradzimy Państwu, w co warto zainwestować i dlaczego. Celem naszego spotkania jest wypracowanie kompromisu tak, by w ramach ustalonej ceny, wykonać wszystkie, zaplanowane zadania.

Zapraszamy więc do kontaktu zarówno inwestorów indywidualnych, jak i firmy deweloperskie. Nasze sukcesy wynikają z posiadania właściwego sprzętu, zatrudniania doświadczonej ekipy i nabytych wysokich kwalifikacji.