Wykończenia pod klucz

Coraz częściej mieszkania i domy na rynku pierwotnym sprzedawane są w stanie tak zwanym deweloperskim. W mieszkaniu jest więc najczęściej wykafelkowana podłoga w kuchni, wanna w łazience i toalety w ubikacji, oraz podłączone instalacje elektryczne, sanitarne, czy kanalizacyjne. Do zamieszkania jeszcze jednak daleko. Deweloper oferuje też urządzenie mieszkania pod klucz, jeśli jednak ceny pozostawiają wiele do życzenia, mogą Państwo zwrócić się o pomoc do nas.
Nasza firma od wielu lat wykańcza wnętrza domów i mieszkań. Współpracujemy z:
- architektami,
- elektrykami,
- firmami wykonującymi instalacje wodne.
Dzięki temu z powodzeniem zamienimy gołe tynki i szare wylewki w wymarzone przez Państwo urocze gniazdko. W ramach projektu wykonamy dla Państwa:

- gładzenie ścian,
- malowanie, również sufitów,
- tapetowanie,
- kładzenie glazury,
- wykańczanie podłóg.

Mogą Państwo zamówić w międzyczasie elementy dekoracyjne, nasza ekipa zamontuje karnisze, pomoże w montażu oświetlenia czy zawieszeniu półek. Nasze działania zawsze konsultujemy z architektem. Ważne jest dla Nas, by mieszkanie czy dom zostało w pełni przygotowane do przeprowadzki.

Jak wygląda współpraca?

- najważniejszy jest projekt – razem z Państwem oglądamy mieszkanie czy dom. Słuchamy uważnie, jak chcą Państwo urządzić swoje cztery kąty. Doradzamy, które z koncepcji są realne i podpowiadamy też, co można ulepszyć bądź jak zmienić pomysły, których nie da się wprowadzić w czyn,
- wykonujemy konspekt i cennik – przed podpisaniem umowy znają Państwo ceny i czas realizacji poszczególnych prac,
- wykonanie zlecenia,
- sprawdzenie wszystkich prac i oddanie kluczy.
Co wykańczamy:
- salony, pokoje dziecięce, łazienki, sypialnie, przedpokoje, kuchnie, toalety, pawlacze, biura.
Z doświadczenia wiemy, że tylko profesjonalne i rzetelne podejście do tematu, zapewni szybkie wprowadzenie się do własnego mieszkania. Także kolejność wykonywania prac ma bardzo duże znaczenie. Ważne jest też dokładne i estetyczne wykonanie, tak by nie marnować czasu na dodatkowe poprawki bądź wykonanie prac zupełnie od nowa. Dlatego warto współpracować z najlepszymi, by gwarantować sobie szybkie i na wysokim poziomie wykończenie mieszkania.